piątek, 9 marca 2012

I jeszcze jeden napis

Staram się wyszukać stare teksty o bardzo różnej tematyce. Być może macie ich już dość, ale na pewno większa różnorodność daje większy wybór nie tylko pod względem atrakcyjności graficznej. Napis, który zamieszczam dziś dotyczy sklepu z artykułami metalowymi. Nie jest to może atrakcyjna branża, ale napis autentyczny.Jeśli uważacie, że tego typu napisy nie są przydatne to proszę o sygnał z Waszej strony.


14 komentarzy:

 1. są przydatne, są :)
  dzieki bardzo :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Jakie dość , mi się przyda !:)Dzięki

  OdpowiedzUsuń
 3. Ten komentarz został usunięty przez autora.

  OdpowiedzUsuń
 4. oczywiście ,że są przydatne :)
  pozdrawiam
  Ag

  OdpowiedzUsuń
 5. No coś Ty?!! Bardzo przydatne!! ja bym była przeszczęśliwa, gdyby się czasem w lustrzanym odbiciu tu u Ciebie trafiały, bo moja drukarka się zawzięła i nie chce ich obracać:))) Dzięki, napis świetny:))

  OdpowiedzUsuń
 6. Tego nigdy dość!!!! Może pod postami niewiele osób wpisuje komentarze, ale jeśli o mnie chodzi, to zaglądam tu regularnie, zachwycam się i korzystam z Twoich grafik. Są piękne:) Pozdrawiam serdecznie e

  OdpowiedzUsuń
 7. to jest dla nie inspiracja, od nich zaczyna się burza mózgu- jednego, mojego:) dzięuję :)

  OdpowiedzUsuń
 8. Pewnie że przydatne, można je dowolnie łączyć z innymi grafikami. Uwielbiam tego rodzaju grafiki.Dziękujemy :)))))))))))))))))))))))))))0

  OdpowiedzUsuń
 9. SWIETNY KOMPLECIK DO ZNANEGO I JAKŻE LUBIANEGO NAPISU...Z REKLAMA ŚLUSARSKĄ:)))-PIEKNY-DZIĘKI:))

  OdpowiedzUsuń
 10. SA JAK NAJBARDZIEJ PRZYDATNE.DZIEKUJE;-)POZDRAWIAM CIEPLO.

  OdpowiedzUsuń
 11. Zapomniałam Ci napisać, ze jajka z wykorzystaniem Twoich kogutów (czarnych i kolorowych) zrobiły furorę:))) Sama zobacz:)) Dziękuje, za to co dla nas robisz.

  OdpowiedzUsuń
 12. Na pewno skorzystam, jesteś wielka !!!!! Dzięki za wszystko pa....

  OdpowiedzUsuń
 13. Chyba żartujesz - są bardzo potrzebne i niech nikt się nie waży wysyłać sygnału na nie :) Ja teraz szukam właśnie czegoś w tym stylu, odpowiedniego do kuchni - na pewno się u Ciebie rozglądnę.
  pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń

Contact