wtorek, 7 lutego 2012

Twórczo wykorzystane

Tym razem prezentuję zdjęcia prac Baloski - oczywiście za zgodą autorki. Dzbanek i poduszka ozdobione grafikami zamieszczonymi na Malowanym Kokonie. Po szczegóły i więcej informacji zapraszam na bloga http://baloska.blogspot.com/.
UWAGA BĘDZIE KONKURS!

A teraz zapowiedź czegoś nowego. Przygotowuję się ( ze współorganizatorem!) do ogłoszenia konkursu na ciekawą i oryginalną walentynkę. Mam na myśli nie tylko kartki, ale wszelkiego rodzaju walentynkowe wytwory. Czekam na informacje od sponsora nagrody. Jeśli wszystko się uda to o szczegółach poinformuję w specjalnym poście. Fotografujcie więc już na wszelki wypadek swoje prace.


7 komentarzy:

 1. śliczne prace! ale to wszystko dzięki Tobie, to Ty dajesz nam natchnienie i sprawiasz, że zwyczajne rzeczy - powłoczki, woreczki, dzbanuszki, szkatułki, dostają zupełnie inne , nowe życie. Nagle zwyczajne rzeczy stają się nadzwyczajne a to wszytstko dlatego, że dzielisz się z nami tym co tworzysz. Lilka, dziękujemy bardzo! Pozdrawiam i ciepłe uściski przesyłam:)

  OdpowiedzUsuń
 2. Pięnie wykorzystane grafiki! Na Twoim miejscu pękałabym z dumy :)
  Pozdrawiam cieplutko!

  OdpowiedzUsuń
 3. Bardzo się cieszę że mogę zobaczyć moje skromne prace na Twoim blogu. Dziękuję za piękne grafiki. To cudowne, że dzielisz się swoją twórczością. Pozdrawiam:)

  OdpowiedzUsuń
 4. super wytwory. świetnie że urządzisz konkurs :)

  OdpowiedzUsuń
 5. Świetne prace:), aż miło popatrzeć! Pozdrawiam serdecznie:)

  OdpowiedzUsuń
 6. Nic tak nie cieszy jak nasza praca (tu Twoje grafiki) są przekuwane na gotowe przedmioty.

  OdpowiedzUsuń

Contact