poniedziałek, 6 sierpnia 2012

Pele-Mele

Dziękuję za komentarze pod ostatnim postem. To miłe, że chcecie się podzielić ze mną informacją co wam się podoba, a co nie. Miły jest również fakt, że macie już pomysły na wykorzystanie tych grafik. Cieszy mnie to bo to moje prace i nie znajdziecie ich nigdzie w sieci poza moim blogiem. A jeśli tak to znaczy, że ktoś  sobie je przywłaszczył. Nie umieszczam bowiem swojego logo na grafikach żebyście mogły je bez przeszkód wykorzystać.

 Kliknij na zdjęcia aby powiększyć
 
Dziś pele-mele. Przynajmniej wydaje mi się, że to coś w rodzaju pele-mele. Ma chyba jakiś bardziej patriotyczny charakter, ale nie zmienia to faktu, że pomysł jest godny uwagi.
 
 
 
 
 

7 komentarzy:

 1. dobre by było na zakładke do książki dla dziadka

  OdpowiedzUsuń
 2. Podobają mi się Twoje grafiki, oglądam je z przyjemnością od dłuższego czasu, niektóre zapisałam sobie w komputerze, ale jeszcze nie najlepiej sobie radzę z ich wykorzystaniem :))) Zamierzam jednak bardziej się do tematu przyłożyć, bo niektóre wzory wprost proszą się, żeby je przenieść na przedmioty w moim domu :)) Jednym z pomysłów jest ozdobienie wiszącej szafeczki, która ma służyć jako podręczna apteczka. Zamarzył mi się więc wzór jakby ze starej apteki, słoje z lekarstwami i łacińskimi napisami, coś w tym klimacie... Może masz coś takiego w swoich zbiorach? szukałam na blogu ale nie znalazłam...

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Sprawdzę ale to nie będzie na jutro

   Usuń
  2. Dzięki :) pośpiechu nie ma, bo ja dopiero ćwiczę transfery i pewnie jeszcze parę rzeczy zepsuję, zanim będę mogła zabrać się za poważne zadania :)))

   Usuń
 3. Odpowiedzi
  1. Nie, nie jestem aż tak zdolna. Sama robię tylko komputerowo warstwowe grafiki

   Usuń

Contact